Ubytování a stravování v Krkonoších
celoročně

Hledáte-li příjemné a dostupné ubytování v Krkonoších, v horských chatách v Modrém dole budete jistě spokojeni.

Nabízíme ubytování se stravováním stranou ruchu hlavních krkonošských středisek.

Modrý důl - jedno z nejkrásnějších krkonošských údolí patří mezi nejvíce chráněné, nicméně přístupné oblasti Krkonošského národního parku.

Modrý důl je oblíbeným místem pobytu pro rodiny s dětmi.

Stylové horské boudy Pastouška a Modrodolská
sportovního klubu TJ Spofa se nalézají v Krkonoších v Modrém dole ve výšce 1050 m n. m.
Chaty jsou od sebe vzdáleny asi 70m. V obou chatách naleznete dvou, tří a čtyřlůžkové stylově zařízené pokoje. Pro větší skupiny je k dispozici jeden osmilůžkový pokoj. V obou chatách je společenská místnost plně k dispozici hostů.
Sociální zařízení a sprchy se nachází v přízemí každé chaty.
Pro děti
Pro děti do 2let máme k zapůjčení postýlky a dětské jídelní stoličky.

Pekařská pec v chatě  Pastoušce
Zajímavostí chaty Pastouška je staročeská pekařská pec používaná k přípravě koláčů, pečených kuřata či chleba. Několik fotografií z přípravy kuřat najdete ve fotogalerii. Osobní zkušenost to však nenahradí.

Aktivity a turistické cíle v okolí

Sněžka
Nejbližším a nejvýznačnějším turistickým cílem je Sněžka nejvyšší hora Krkonoš a Česka. Sněžka je zajímavá nejenom hojně navštěvovaným vrcholem, ale i doposud méně známým podzemím. Několika kilometrové částečně zpřístupněné důlní chodby můžete navštívit v hlavních letních měsících.

Modrý důl je vhodným výchozím bodem pro řadu pěších, lyžařských i cyklistických výletů ve východní části Krkonoš. Přehled vybraných tras naleznete na stránce Aktivity a turistické cíle.

V průběhu roku pořádáme různé sportovní a turistické akce dospělé, děti a hlavně kombinované pro rodiče s dětmi.V zimních měsících se zaměřujeme na výuku lyžování a snowbordingu, během léta na sportovní, turistické a relaxační akce. Přehled aktuální akcí naleznete v kalendáři.

Fotografie z interieru chat naleznete zde.