punta1 instruktoři lyžování

Lyžařský oddíl

Činnost lyžařského oddílu je zaměřena na výuku lyžování dětí i dospělých, podporu rekreačního lyžování ve všech jeho formách od sjezdového, přes běžecké či snowboarding a horskou turistiku.
Výuka sjezdového lyžování a provozování lyžařské školy je jednou z hlavních náplní činnosti lyžařského oddílu. S výukou lyžování máme téměř 40-leté zkušenosti. První lyžařské kurzy byly organizovány začátkem 70. let minulého století. Od roku 1972 provází dětské lyžařské kurzy historie závodu o Modrodolský pohár, který se pořádá na závěr sezóny pro účastníky lyžařských kurzů pořádaných v termínech jarních prázdnin.
Zázemím pro pořádání lyžařských kurzů a ostatních sportovních aktivit je nám vlastní sportovní středisko v Modrém dole v Krkonoších, nabízející zájemcům o zimní i letní pobyt na horách širokou škálu možností sportovního vyžití.

Chcete-li být informováni o nových akcích, aktivně se jich účastnit, přispět k jejich organizaci a nebo využít jiných výhod členství v lyžařském oddíle, rádi vás přivítáme v našich řadách.
Máte-li zájem o volnější formu účasti na programu Modrého dolu můžete se přihlásit do volného Klubu přátel Modrého dolu.