Registrační formulář
Klubu přátel Modrého dolu (KPMD)

Titul:
Ulice:*
Město*:
PSČ:*
Země:
Telefon:
Přeji si posílat informace o akcích KPMD a TJ Spofa Praha.
Ano (e-mailem) Ano (poštou) Ne
Děti:
* Povinné údaje

Ujednání Klubu přátel Modrého dolu

Věnujte, prosím, pozornost následujícímu textu.
Toto je ujednání mezi Vámi (dále jen členem) a provozovatelem klubu, TJ Spofa Praha (dále jen TJ Spofa) o tom, že jste porozuměli všem pravidlům a podmínkám Klubu přátel Modrého dolu.
Bezpodmínečnou podmínkou pro členství v Klubu přátel Modrého dolu je úplná a korektní registrace. Vyplněním a předáním registračního formuláře člen klubu potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s podmínkami členství a s tímto ujednáním.
Informace získané při registraci člena klubu jsou považovány za důvěrné a nebudou poskytnuty třetím stranám. Využívání uvedených dat bude v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. „o ochraně osobních údajů“.
Na registraci v Klubu přátel Modrého dolu není právní nárok, registrace člena klubu může být provozovatelem TJ Spofa odmítnuta nebo zrušena a to bez udání důvodů.
TJ Spofa si vyhrazuje právo na změny programu bez jejich předešlého oznámení.
TJ Spofa se zavazuje maximálně ochraňovat soukromí registrovaných členů klubu.

Při rezervaci a placení pobytu předložte klubovou kartu nebo uvádějte své klubové registrační číslo.

Souhlas s ujednáním*: