Modrák dětem a školám

Zveme Vás na výlet či školu v přírodě do Modrého dolu v Krkonoších, který se nachází v krásném, čistém a romantickém terénu, ve výšce nad 1000 m.nad m., kde budete s dětmi v soukromí.

Ubytování a stravování
Ubytování ve dvou stylových horských chatách s kapacitou 52 lůžek.
Stravování s plnou penzí zajištěno.

Na chatách jsou dvě společenské místnosti, kde může probíhat jak výuka, tak společná zábava.

Výlety
Sněžka a okolí
Možnost návštěvy nejvyšší hory České republiky. Možnost pěkných výletů okolí Sněžky, Studniční, Luční a Liščí hory.

Památky a jiné zajímavosti v okolí
Zámek Kuks, vojenská pevnost Stachelberg
ZOO ve Dvoře Králové
Rudné doly pod Sněžkou

V létě
míčové hry na louce Modrého dolu
plavecký bazén v Trutnově
sportoviště v Peci pod Sněžkou

V zimě
Přímo u chat je vlastní lyžařský vlek na sjezdovce vhodné k výuce lyžování a snowboardingu. Pro zájemce připravíme i cvičnou běžkařskou stopu. V rámci aktivit lyžařské školy TJ Spofa můžeme zajistit kvalifikované lyžařské instruktory.
Pro zdatnější lyžaře jsou v dosahu sjezdovky areálu v Peci pod Sněžkou.
Je zde vhodný terén i pro menší děti, pro bobování a sáňkování.
Lyžařské aktivity v Modrém dole mají mnohaletou tradici a návštěvníci se k nám rádi vracejí.

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese info@tjspofa.cz.