Rekondiční pobyt

Rekondiční pobyt pro dříve narozené pod vedením
PhDr. Kláry Daďové, Ph.D.

Modry dul

Skupinové cvičení bude zaměřeno na zlepšení stavu pohybového aparátu a bude obsahovat např. uvolňování/protahování, posilování, dechová a koordinační cvičení, relaxaci. Večerní program bude rozmanitý, od přednášek a diskusí na téma zdraví a životního stylu, přes společné zpívání až po trénink paměti a psychohry.
V průběhu pobytu také roztopíme starou pec v jedné z chat a upečeme k večeři skvělá kuřata.

Program:

• zdravotní cvičení ve skupinách 1x denně (50 min dopoledne)
  • výlety do okolí na běžkách i pěšky
  • lyžování na místní sjezdovce s možností výuky lyžování
  • fakultativní večerní program (diskuse, přednášky, psychohry)

Cena zahrnuje:

• ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením
  • plnou penzi 6 dní (3x denně kaloricky vyvážená strava)
  • cvičební a další doprovodný program
  • vývoz/svoz zavazadel z Pece p.Sněžkou (vývoz osob po dohodě)

Fakultativní služby:

• Masáže a individuální fyzioterapii ( cena: 250,- Kč za 45 minut).
  • Instruktor lyžování
  • Lyžařský vlek
    • permanentka celý den 150,- Kč
    • permanentka půl dne 100,- Kč.

Lyžování:

V Modré dole jsou pro lyžaře připravené sjedové i běžkařské tratě. Sjezdovka s pohodlným vlekem se nachází v těsné blízkosti chaty Modrodolská.
Běžkové tratě upravujeme pomocí stroje na vyřezávání stopy pro klasickou techniku. Kromě tréninkového běžkařského kolečka v Modrém dole je mohou běžkaři využít i nadaleké běžkové tratě na hřebenech Krkonoš.

Váháte-li, přijďte se podívat nebo rovnou si vyzkoušet skupinové cvičení v Praze. Klára cvičí každý čtvrtek od 15 a od 16 hod na Andělu v GeRi centru. Předem se prosím objednejte telefonicky (604442535)

Rekondiční pobyt si můžete rezervovat zde.

návrat na přehled akcí