punta1
punta1
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

lyžařská školka

Týdenní lyžařský kurz pro rodiče s dětmi ve věku 4-12 let.

Popis kurzu

Nejoblíbenější lyžařský kurz je určen pro děti od 4 do 12 let a jejich rodiče. Výuka lyžování je každý den rozdělena do dopoledního a odpoledního bloku, během kterých se věnují dětem instruktoři lyžování nebo snowboardu. Lyžařská výuka probíhá ve družstvech rozděleným podle lyžařských schopností dětí. Pro úplné začátečníky je zajištěn individuální přístup.Výuka lyžování dětí je zaměřena na základy lyžování, procvičování rovnováhy na lyžích, regulaci rychlosti (brždění) a zatáčení.

Péče našich lyžařských instruktorů o děti dává rodičům možnost užít drahocenného volného času dle vlastní chuti. V případě zájmu je pro ně vždy k dispozici lyžařský instruktor a poradí jim při zdokonalování lyžařských schopností. Výuka dospělých je přizpůsobena jejich požadavkům. Lyžařský kurz je provázen bohatým večerním programem pro děti i dospělé. Vyvrcholením kurzů je finále závodu ve slalomu o Modrodolský pohárek. Modrodolský pohárek získává vítěz a vítězka finálového závodu.

Do finálového závodu postupují tři nejlepší závodníci a závodnice v absolutním pořadí bez rozdílu věkových kategorií z postupového závodu konaného na závěr každého běhu kurzu.

Program kurzu

1. – 4.(5.) den
dopoledne lyžařský výcvik 3 hod
odpoledne lyžařský výcvik 2 – 3 hod (3. den - odpočinkový půlden)
předposl. den:
dopoledne postupový závod o Modrodolský pohárek (1. kolo)
odpoledne postupový závod o Modrodolský pohárek (2. kolo)
závěrečný den:
dopoledne ukončení kurzu a odjezd

Cena kurzu

Cena kurzu zahrnuje ubytování s plnou penzí, dopravu autobusem z Prahy do Pece p. Sněžkou a zpět, vývoz/svoz zavazadel mezi Pecí p. Sněžkou a Modrým dolem při příjezdu a odjezdu, výuku lyžování, lyžařský vlek v Modrém dole, úrazové pojištění, zdravotníka,  rekreační poplatek MÚ Pec p. Sněžkou

Cena kurzu nezahrnuje
permanentky lyžařských vleků v Peci p. Sněžkou

Aktuální termíny naleznete v kalendáři akcí a cenu v ceníku.

návrat na přehled kurzů